چهارشنبه, خرداد 29, 1398
نقشه استان
کمينه


اخبار

07

شورای زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در راستای فعالیت های فرهنگی و معرفت افزایی خویش دیدار از آسایشگاه سالمندان را به اجرا گذاشت. و جمعی از اعضای شورا در روز شنبه 2/6/95 با حضور در آسایشگاه خیریه امیرالمومنین (ع) قزوین ضمن دیدار و دلجویی از مادران و پدران سالمند مستقر در این آسایشگاه از نقش آفرینی این بزرگواران در جامعه تقدیر و با اهدای شاخه گل و برخی اقلام مورد نیاز ایشان از زحمات آنها قدردانی کردند.

سرکار خانم سیده زهرا موسوی ، رییس شورای زنان فرهیخته استان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین هدف از این بازدید را احترام به ارزش های خانواده ذکر کرد و گفت : پدران و مادران مهم ترین و اساسی ترین رکن هر خانواده هستند و به عنوان اعضای اصلی خانواده باید همیشه مورد احترام و تکریم قرار گیرند.سالمندان و پدربزرگ ها و مادر بزرگ ها برکت زندگی هر خانواده ای محسوب می شوند.

وی در ادامه افزود : در جمع حاضر اساتید تربیت بدنی و علوم تغذیه حاضر بودند که توصیه های لازم در رعایت اصول مناسب تغذیه و حرکات بدنی متناسب را به مسولان ، پرستاران و سالمندان این آسایشگاه ارائه کردند.

ایشان در پایان گفت : با توجه به مسائل و مشکلات فراوان امروز ، امیدواریم نسل جوان قدرشناس زحمات پدران و مادران زحمتکش خود باشند و دستور حضرت حق را در احسان و احترام به والدین سرلوحه خود قرار دهند که یقینا برکت و عاقبت به خیری در این امر است.

شایان ذکر است ؛ آسایشگاه خیریه سالمندان امیرالمومنین (ع)در سال 93 و در زمینی به مساحت 10 هکتار در هفت فاز به ظرفیت 700 نفر طراحی شده که فاز اول آن با زیربنای سه هزار مترمربع در دو سالن مجزا برای بانوان و آقایان ساخته شده است.

این مجموعه دارای درمانگاه، توانبخشی، فیزیوتراپی، داندانپزشکی، نمازخانه، فضای سبز و دو آسایشگاه مجزا به ظرفیت هرکدام 50 نفر است.

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

سامانه ی ثبت اطلاعات
کمينه


لینک های مربوطه
کمينهحريم كاربران  |  شرایط استفاده
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه آزاد قزوین می باشد.